Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Steppery >

SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY

SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY není známa.

 

Popis produktu SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY: SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY Profesionální magnetický stepper SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, kardiocenter, pro náročné individuální zákazníky. Trenažer j... > více informací


SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY - popis

nahoru

SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY Profesionální magnetický stepper SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, kardiocenter, pro náročné individuální zákazníky. Trenažer je opatřen elektronickou verzí computeru řady ACTIVE LINE. Spolehlivá technika SAPILO je vyvíjena ve spolupráci s rakouským výrobcem motorek KTM. Stepper je touto technologií naprosto unikátním zařízením, které není potřeba nijak udržovat, seřizovat nebo servisovat. Trenažer je kapotován ABS materiálem se sportovním desingem z dílny Mario Carlini. Magnetický brzdný systém ve spojení s velkou hmotou měděného setrvačníku 30 kg zaručuje kvalitní, tiché a stejnoměrné nášlapy. Zátěž se zadává u tohoto typu elektronicky pětiwattovými kroky z displeje computeru. Rozsah zátěže je 10 - 500 W a je indikována společně s ostatními tréninkovými hodnotami na velkém prosvětleném displeji. Další znázorněné konstatní hodnoty jsou: čas, rychlost, tréninková vzdálenost, spotřeba kalorií a puls. Computer dále umožňuje zadávání cílových hodnot na displeji. Na tomto trenažeru je možno také využívat výrobcem přednastavené programy, které si lze dále individuálně upravovat pomocí tlačítek času a zátěže. Celkem lze vytvořit 60 programů, jejichž zátěžová křivka je znázorněna na displeji. Velice využíván je další program - program konstatní tepové frekvence. Tento program slouží zejména pro dlohodobý trénink srdce a zvyšování kondice. Trenažer přizpůsobuje svoji zátěž přesně podle Vámi zadané a momentálně naměřené tepové frekvence. Měření pulsu je prováděno hrudním bezdrátovým snímačem POLAR, který je součástí dodávky. Další vybavení: přepravní kolečka vpředu. Váha trenažeru je 100 kg. Computery SAPILO řady ACTIVE LINE a ENERGIZE LINE s Vámi komunikují v českém jazyce!

Výrobce Sapilo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Doplňky k fitness, Eliptické trenažery, Aerobik.

Nejlevnější SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY akční ceny - Levné SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAPILO ENERGIZE STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Steppery.