Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Steppery >

SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY

SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY není známa.

 

Popis produktu SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY: SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY Profesionální magnetický stepper SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Pedály stepperu nejsou u... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY - popis

nahoru

SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY Profesionální magnetický stepper SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Pedály stepperu nejsou uvnitř mechanismu spojeny kladkou, takže mohou pracovat nezávisle na sobě jak v nízké, tak i v nejvyšší poloze. Spolehlivá technika SAPILO je vyvíjena ve spolupráci s rakouským výrobcem motorek KTM. Stepper s touto technologií je naprosto unikátním zařízením, které není potřeba nijak udržovat, seřizovat nebo servisovat. Tento trenažer je vyroben tak, aby i člověk o hmotnosti 150 kg svojí vahou automaticky neprošlápl pedály. Spolehlivá technika SAPILO je kapotována ABS materiálem se sportovním desingem z dílny Mario Carlini. Magnetický brzdný systém ve spojení s velkou hmotou měděného setrvačníku 30 kg zaručuje kvalitní, tiché a stejnoměrné nášlapy. Magnetická zátěž se zadává u tohoto typu mechanicky otáčením regulátoru, který indikuje ve své vnitřní stupnici Váš Wattový výkon v rozsahu 10 - 500 W. Tréninkový pětipolíčkový počítač měří: čas, počet kroků, tempo - počet kroků za minutu, spotřebu kalorií a puls. Computer umožňuje zadávání cílových hodnot na displeji, měření pulsu je prováděno hrudním bezdrátovým snímačem POLAR, který je součástí dodávky. Další vybavení: přepravní kolečka vpředu. Váha trenažeru je 100 kg.

Výrobce Sapilo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Eliptické trenažery, Domácí solária, Veslovací trenažéry.

Nejlevnější SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY akční ceny - Levné SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAPILO MAGNETIC STEP - NEZÁVISLÉ PEDÁLY najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Steppery.