Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Steppery >

SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY

SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY není známa.

 

Popis produktu SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY: SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY Profesionální magnetický stepper SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Pedály jsou uvnitř mechani... > více informací


SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY - popis

nahoru

SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY Profesionální magnetický stepper SAPILO je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Pedály jsou uvnitř mechanismu spojeny kladkovým mechanismem, takže při stláčení jednoho pedálu směrem dolů jde automaticky druhý pedál nahoru. Spolehlivá technika SAPILO je vyvíjena ve spolupráci s rakouským výrobcem motorek KTM. Stepper s touto technologií je naprosto unikátním zařízením, které není potřeba nijak udržovat, seřizovat nebo servisovat. Tento trenažer je vyroben tak, aby i člověk o hmotnosti 150 kg svojí vahou automaticky neprošlápl pedály. Spolehlivá technika SAPILO je kapotována ABS materiálem se sportovním desingem z dílny Mario Carlini. Magnetický brzdný systém ve spojení s velkou hmotou měděného setrvačníku 30 kg zaručuje kvalitní, tiché a stejnoměrné nášlapy. Magnetická zátěž se zadává u tohoto typu mechanicky otáčením regulátoru, který indikuje ve své vnitřní stupnici Váš Wattový výkon v rozsahu 10 - 500 W. Tréninkový pětipolíčkový počítač měří: čas, počet kroků, tempo - počet kroků za minutu, spotřebu kalorií a puls. Computer umožňuje zadávání cílových hodnot na displeji, měření pulsu je prováděno hrudním bezdrátovým snímačem POLAR, který je součástí dodávky. Další vybavení: přepravní kolečka vpředu. Váha trenažeru je 100 kg.

Výrobce Sapilo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Doplňky k fitness, Eliptické trenažery, Aerobik.

Nejlevnější SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY akční ceny - Levné SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAPILO MAGNETIC STEP - ZÁVISLÉ PEDÁLY najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Steppery.